Hakkımızda

Yolda giderken aracınızın  hareket edemeyecek hale gelmesi,  lastik değişimi, akü bitmesi gibi durumlar için Kartal çekici   firmamız uzun bir dönemdir  beklentilerinize yanıt vermektedir.  Kurulduğu günden bu yana her zaman ilerlemeci bir bakış açısı sunan işletmemizde, müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden, yasal prosedüre göre çözümler sağlanmaktadır. Çekici hizmetlerinde  evrak ve diğer konularda ideal sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

7/24 aktif şekilde hizmet veren operatörlerimiz   aracınız ne zaman çekiciye ve yol yardımına ihtiyacı olursa  geniş filo ve hızlı ulaşım ağı ile kapsamlı şekilde yanıt vermektedir. Kartal oto kurtarma  bünyesinde bu ilçeden başvurularınızı yapabilrisiniz. Şehrin farklı bölgelerinde yer alan  çekici araçlarımız, özellikle trafiğin yoğun olduğu alanlarda, sanayi sitesi gibi iş merkezlerinin de çok olduğu bölgelerde konumlandırılmaktadır. En hızlı hizmet için zeminden itibaren birtakım ilkelere göre işlemler sürdürüyoruz.

Kartal oto çekici   firmamızın bünyesinde her sorun için kapsamlı çözüm geiştirmeyi hedefliyoruz.  Çözüm odaklı bakış açısı ile kısa sürede hızlı sonuç almaktayız. Araçlarınızı çekici hizmeti alarak güvenli bir yere göndermenizin yasal ve uygulama gibi konularda nne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Amatör çekici hizmetleri kazalara neden olacağı için profesyonel bir çekici firması talebinize anında yanıt veriyoruz. Bu noktada şeffaf bilgilendirme sistemlerinin öneminin de bilincindeyiz. Baştan sona yapılan işlemlerde GPS, fotoğraf çekimi, tutanak gibi teknik işlemleri kaydetmekteyiz.

Acil en yakın Kartal oto kurtarıcı  ve çekici arayışınıza hızlı şekilde yanıt veriyoruz. Bu hizmetleri sağlarken üretlendirmenin tam ve doğru biçimde yapılabilmesi için sizlerin sorunu doğru biçimde aktarması kritik öneme sahiptir.  Tecrübeli ekbiimizin hizmet doğrultusunda söylediği rakamlar bazı standartlar üzerinden belirlenmekte ve kurumsal olarak size sunulmaktadır.  Son olarak, çekici araçlarımızın da teknolojik gelişime uyumuy ve yenilenmesiyle garantili hizmetler verdiğimizi belirtmekteyiz.